У Запоріжжі вийшов на лінію трамвай, який так і не показали Гройсману (фото)

138

В Запоріжжі продовжується  реалізація програми «Запорізький трамвай». Відвідування Електротрансу було в програмі візиту Гройсмана, але він так і не приїхав.

Як ми писали раніше, в травні місяці мешканцям міста влада обіцяла презентувати 4 нові трамваї зібрані силами працівників «Запоріжелектротрансу» на власній виробничій базі. Відомо, що підприємство отримало ліцензію на збірку 50-ти трамваїв.

На порталі міської ради зазначено, що у рамках програми налагодили збирання сучасних трамвайних вагонів. Це дозволить з мінімальними витратами та за менший час вирішити проблему з електротранспортом.

Відтак, перший вагон вийшов на колію 27 червня цього року, другий 13 жовтня. Сьогодні було презентовано третій трамвай данної серії. Вартість одного засобу пересування 6 млн. грн., з яких 4 млн грн – ціна кузова, купленого у компанії Політехносервіс (Калуш), яка виробляє їх за ліцензією Чеської компанії “PRAGOIMEX”. Деякі складові з Дніпра та Києва, велика частина запчастин із Запоріжжя.

Прес-служба міської ради повідомляє, що новий вагон обладнано сучасною системою управління, він більш пристосований для проїзду людей з обмеженими можливостями, економічний у використанні електроенергії, комфортний всередині.

– Пройшли всі випробування, отримали ліцензію на випуск 50 таких вагонів. У цьому році заплановано випустити чотири вагони. До кінця грудня вийде на лінію ще один вагон. Кузов купується в іншому місті, все інше збирається в вагоноремонтних майстернях. Візуально вони також відрізняються від старих трамваїв і мають сучасний вигляд. Ще один напрямок – капітальний ремонт трамваїв Т3М, – розповів генеральний директор КП «Запоріжелектротранс» Юрій Папач.

Програма “Запорізький трамвай” триває. У наступному році планується випуск нової лінії сучасних вагонів.

Читайте також: В Запоріжжі перед в’їздом на плотину екскаватор потрапив у ДТП(фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...