У Запоріжжі викрили групу терористів, які прагнули створення фейкової республіки «ЗНР» – фото

107
Фотоілюстрація

Схоже, не даремно останнім часом в області та Запоріжжі активізувалися громадяни з проросійською позицією. Пресслужба СБУ повідомляє, що викрито сепаратистів, які агітували за створення фейкової «Запорізької народної республіки».

Встановлено, що навесні 2014 року після невдалої спроби захоплення влади в Запоріжжі, зловмисники виїхали до тимчасово окупованого Луганська. Там вони допомогали бойовикам облаштовувати незаконні блокпости та барикади навколо захоплених адміністративних будівель, а пізніше розпочали співпрацю з так званим «силовим блоком Л/ДНР».

Група сепаратистів повернулася до Запоріжжя, де мала дестабілізувати ситуацію за задумкою кураторів. На передодні державних свят вони розповсюджували деструктивні матеріали із закликами до повалення конституційного ладу, насильницької федералізації та створення фейкової «ЗНР».

За місцем проживання підозрюваних було проведено обшук. У них вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, медалі та нагрудні знаки так званих «Л/ДНР» і країни-агресора, амуніцію, сепаратистську та комуністичну символіку.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 1 ст. 436-1 (поширення комуністичної символіки та пропаганда комуністичного режиму) ККУ.

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...