У Запоріжжі винесли вирок чоловіку, через якого ветеран АТО опинився в комі

189
Фотоілюстрація

Минулого року поблизу магазину «АТБ» чоловік сильно побив ветерана АТО битою, постраждалий опинився в комі. Стало відомо, що Жовтневий призначив покарання обвинуваченому. Вирок – 8 років позбавлення волі й майже один мільйон гривень відшкодування шкоди.

Підозрюваного обвинуватили в «Нанесені тяжких тілесних пошкоджень» за ч. 1 ст. 121 ККУ та в «Хуліганстві із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень» за ч. 4 ст. 296 ККУ. Захисна сторона намагалася переконати суд, що обвинувачений захищався, повідомляє пресслужба Жовтневого райсуду.

Вивчивши всі докази, відеозаписи та покази свідків, встановлено, що С. (обвинувачений) не перебував у стані необхідної оборони, а навпаки поводив себе дуже зухвало в магазину, де стався конфлікт. Тілесні ушкодження наносив умисно.

Нагадаємо, конфлікт стався 19 вересня 2019 року в магазині «АТБ», що в Олександрівському районі на проспекті Соборному. Один з клієнтів поводив себе агресивно, хамив касиркі, за неї заступився чоловік. Хулігану це не сподобалося, він вирішив продовжувати з’ясовувати стосунки, побивши свого опонента битою. Постраждалого відвезли в лікарню з черепно-мозковою травмою. Ветеран АТО тривалий час знаходився в комі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...