У Запоріжжі випала майже місячна норма опадів, комунальники розчищають дороги та дощеприймальники

101
Фото: zp.gov.ua

Вчора, 10 вересня, у частині Запоріжжя випала майже місячна норма опадів, повідомляють у прес-службі міської ради. Частина доріг була підтоплена – дощеприймальників не справлялися з великим потоком води. Зараз сили шляховиків кинуті на розчищення доріг, щоб не допустити підтоплень на проїжджій частині.

Фото: facebook.com

Негода лютувала у Вознесенівському, Дніпровському та частково Заводському районах, де випала велика кількість опадів. У мерії кажуть, що дощеприймальники були чисті, але кількість опадів випала в такому обсязі, що система водовідведення не завжди справлялася з великим потоком води. Через це затопило центральний проспект, Алею Слави, Набережну та навіть маршрутку с пасажирами, яка застрягла під мостом біля Вознесенівського ринку.

Фото: facebook.com

“Були вжиті необхідні заходи. Працювали всі ділянки КП «ЕЛУАШ», щоб усунути можливі підтоплення. По вулиці Перемоги були задіяні фахівці ДСНС і дорожники. Також додатково виконується гідроочищення дощеприймачів за допомогою спецтехніки для забезпечення воодовідведення по всіх дорогах міста”, – поінформувала заступник директора департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради Марина Байло.

Всього в роботах задіяно 70 фахівців КП «ЕЛУАШ» та 14 одиниць спецтехніки, повідомили у прес-службі мерії.

Читайте також: Відео дня: Запоріжжя перетворилося на Венецію, рух транспорту паралізовано

загрузка...