У Запоріжжі витрати за неотримане людьми тепло на старті опалювального сезону мають компенсувати керуючі компанії

103
Фото: zp.gov.ua

Про це сьогодні заявили на черговій сесії Запорізької міської ради. Депутати підняли питання про перерахунок оплати за тепло по тих квартирах та будинках, де опалення з’явилося з запізненням та там, де виникали проблеми з опаленням у окремих кімнатах. Міський голова Володимир Буряк повідомив, що запоріжцям будуть зроблені перерахунки. Відповідне доручення вже є.

У цьому році підготовку до опалювального сезону спільно проводили концерн «Міські теплові мережі» та керуючі компанії. Перед початком опалювального сезону були підписані акти готовності багатоповерхівок.

«Не можна сказати, що опалювальний сезон розпочався добре, але краще ніж у минулому році. Проблеми були, це підтверджують і звернення у службу «15-80». За неналежну підготовку до початку опалювального сезону ряду керівників профільних служб оголошені догани», – заявив міський голова.

В міськраді запевнили, якщо концерн «МТМ» подав тепло на будинок, але при цьому є інформація, що в окремих квартирах або кімнатах опалення з’явилося пізніше, то буде зроблений перерахунок. Мешканці не будуть платити за неотримане тепло – ці витрати мають компенсувати керуючі компанії. Мер вже заявив, що відповідне доручення вже є.

Варто нагадати, що сьогодні на сесії міськради депутати не захотіли розглядати проект рішення про розірвання договору з ТОВ “Місто для людей”послугами якої незадоволені мешканці міста.

Читайте також: Один з районів Запоріжжя залишився без опалення і гарячої води – адреси

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...