У Запоріжжі визначили найяскравіші новорічні заклади міста

110
місто

У Новорічні та Різдвяні дні місто сяє святковими вогнями – магазини, кафе, ресторани також намагаються тематично прикрасити фасади і інтер’єри. За традицією, міська влада провела конкурс “кращі підприємства торгівлі та сфери обслуговування з підготовки до зимових свят”. 

З 15 грудня по 10 січня в Запоріжжі проходив міський конкурс «Краще підприємство торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування з підготовки до Різдвяних та Новорічних свят». Його організатором виступав департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради та районні адміністрації.

Заявки на участь подавалися до 4 січня. Конкурсанти – підприємства торгівлі, ресторанного бізнесу та побутового обслуговування, які працюють на території міста. Потім конкурсною комісією розглядалися об’єкти. Оцінювалося оформлення вітрин, фасадів, прилеглих територій з використанням ілюмінацій і святкової атрибутики.

Критерії були наступні – оригінальність, затишок і облаштованість внутрішнього інтер’єру. Також віталися знижки на товари і послуги, проведення новорічних і різдвяних акцій для відвідувачів, в тому числі дітей. Звертали увагу члени журі та на те, як одягнений персонал. Плюсом стала святковий тематичний одяг. Переможців визначали у трьох номінаціях – кращі серед підприємств торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування.

Серед кращих в оформленні фасадів та інтер’єрів в зимові свята названі колективи:

– магазину № 114 «Єва» (ТОВ «РУШ»);

– центру стоматології «МК»;

– магазину шкільної галантереї та аксесуарів «A – Shop»;

– ювілірного центру «Demos»;

– магазину «Арбат»;

– перукарні (суб’єкт господарювання Оксана Білогур);

– кафе «Підкова» (салону «Територія краси« Юнона ».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...