У Запоріжжі влаштують перегони на каяках

59

23 вересня в Запоріжжі навколо острова Хортиця відбудеться пригодницька гонка на каяках та SUP дошках.

Про це повідомляють організатори на сторінці у соціальній мережі.

23 вересня 2018 року в Запоріжжі відбудеться одне з найяскравіших подій в світі екстремального спорту — пригодницька гонка “Шлях на Січ”. 30-ти кілометровий каяк марафон навколо острова Хортиця успадковує легендарний обряд, який повинен був здiйснити кожен справжній козак: пройти через пороги Дніпра проти течії. Гонка закінчується бігових етапом в самому серці Хортиці – Запорізької Січі.

Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiXIz__7fQuuHhHUmYM4t1NJXCnnV5mNZMgyGInJWQpqNv9A/viewform

Регламент: https://drive.google.com/file/d/1S24cWeiIdE9mZtAbKs1mCL1FsuE-xUV7/view

Які відмінності з попередніми перегонами?
Цього року нас чекає багато сюрпризів. До вже звичних категоріях каяків і SUP дощок додалися цілих дві нових категорії Pro (чоловіки і жінки) в яких можуть змагатися діючі спортсмени на будь-яких каяках, в тому числі і олімпійського класу. Для спортсменів веслуючiх в двомісних каяках додалася категорія K2 Mix, де в одному екіпажі будуть чоловіки і жінки, а в дисципліні SUP додалася категорія для дівчат SUP Women.
Сподіваємося нові веслувальні класи зроблять гонку ще більш масовою, видовищною і конкурентною.
І це не єдина унікальна особливість нашої гонки. Шість перших учасників, виступаючих на каяках Vista і Expression, разом з переможцями кожної категорії розіграють головний супер-приз змагань – морський каяк !!!
А загальна сума призового фонду виросла майже в два рази в порівнянні з минулим роком і складе 90000 грн !!!

Хто може приймати участь в гонці і які вимоги до спорядження?
У гонці “Шлях на Січ” може брати участь будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років і який зареєструвався до 23 вересня 2018 року. Для учасників “Шлях на Січ” вартість реєстрації Залежно від терміну складатиме від 350 грн.

Поради учасникам:
Обов’язковою умовою для учасників в каяках є наявність рятувального жилета фабричного виробництва з підйомною силою не менш нiж 50 N. Для учасників на SUP дошках обов’язковим є наявність рятувального жилета, або страхувального шнура – ліша.
Ми рекомендуємо кожному спортсмену мати з собою запас води 1.5 л, телефон в непромокаючій упаковці і свисток для подачі сигналів.
Хоч в регламенті немає обмеження по мінімальній довжині каяків, ми не радимо брати участь в гонці на каяках довжиною менш ніж 4 м. На такому каяку мова буде йти не про перемогу в змаганні, а про можливість закінчити дистанцію у відведений час.

Якщо у вас немає свого каяка, мережа “Каяк Каноє Центр” може запропонувати Вам каяки та SUP дошки кращих світових брендів, як для участі в змаганні, так і для тренувань. Для учасників гонки вартість оренди повного комплекту спорядження в день змагання буде коштувати:

• каяк К1: 275 грн.
• каяк К2 Vista: 375 грн.
• SUP дошка: 275 грн.

Телефони для бронювання і прокату спорядження:

Запоріжжя: 096 420-20-32 Дніпро: 098 064-78-87 Київ: 097 967-75-76

Регламент https://drive.google.com/file/d/1S24cWeiIdE9mZtAbKs1mCL1FsuE-xUV7/view

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...