У Запоріжжі зафіксували перше, у цьому сезоні, захворювання від інфекції, яку лікують майже рік

5950
фото: Google.com
Нещодавно у Запоріжжі зафіксували перше інфекційне захворювання, у цьому сезоні, на вірус Лайма. Виникає захворювання від укусу кліща і може проявлятися протягом року з певною періодичністю. Про випадок захворювання повідомляє обласний лабораторний центр МОЗ України.

Варто зазначити, стійке потепління ще не настало, а кількість кліщів уже фіксують у десяток разів більшим, а ніж минулого року. Про нові укуси кліщів вже активно повідомляють користувачі соціальних мереж. А тому, запоріжцям варто бути обережними, бо збільшення кількості кліщів, збільшить кількість укусів, які можуть спричинити захворювання вірусу Лайма. Втім, найбільш активними кліщі є у травні та червні.

Вірус Лайма називають інфекційним захворюванням, як правило не вимагає стаціонарного лікування. Яскравою ознакою захворювання, є локальне почервоніння і районі укусу кліща. Слід відзначити, прояв хвороби Лайма не залежить від того, як швидко чи наскільки ретельно людина позбулася кліща. Почервоніння може проявитися навіть через тиждень після укусу та з кожною годиною область ураження може збільшуватися. Далі почервоніння набрякає і може поширюватися на інші ділянки тіла.

Хвороба може спричинити в організмі запальну реакцію, що свідчитиме про необхідність лікування антибіотиками. Вживання антибіотиків у багатьох випадках, заражені люди вимушені повторювати протягом року з певною періодичністю.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...