У Запоріжжі затримали громадянина Росії, якого підозрюють у тероризмі (відео)

259
Аріфа Джабарова підозрюють у незаконних збройних формуваннях на території Сирії. Відео затримання підозрюваного прям біля дверей Запорізького СІЗО з’явилося в соціальній мережі “Фейсбук”. 

Нагадаємо, що у грудні 2017 року Шевченківський районний суд Запоріжжя заарештував Аріфа Джабарова за запитом ФСБ Росії на 30 днів. В аеропорту Запоріжжя він просив надати йому притулок, однак прикордонники йому відмовили. Після цього чоловік порізав собі вени і був затриманий поліцією.

Після пройденого 30-денного строку, Шевченківський райсуд Запоріжжя звільнив підозрюваного з-під тимчасового арешту, оскільки ФСБ Росії не надало підтвердження підозри щодо нього. УФСБ по республіці Башкортостан підозрює Джабарова в участі в незаконних збройних формуваннях на території Сирії.

17 січня Шевченківський райсуд Запоріжжя відхилив два клопотання прокуратури – про продовження терміну арешту і застосуванні утримання під вартою до Джабарову.

18 січня, в четвер співробітники поліції затримали його при виході з СІЗО, а прокуратура звернулася до Жовтневого суду Запоріжжя про обрання нового запобіжного заходу.

В свою чергу, Жовтневий районний суд Запоріжжя заарештував Джабарова ще на 2 місяці – до 18 березня 2018 року.

У соцмережі пишуть: “Викликає великий сумнів законність цього затримання. За що він був затриманий? На яких підставах, за чиїм наказом? Чому Україна потурає агресору в переслідуванні громадян Росії за статтями, за якими РФ так само переслідує наших захисників та кримських політв’язнів? Викликає подив, що українські органи влади вчиняють саме так у більшості відомих нам справ”. 

Читайте також: Коммунальные службы города были готов к ухудшению погодных условий

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...