У Запоріжжі затримали жінку, яка продавала дівчат у сексуальне рабство закордон 

574
Фото: zp.npu.gov.ua

Працівники поліції та прикордонної служби, під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області, викрили запоріжанку, яка займалась вербуванням та переміщенням дівчат закордон у сексуальне рабство. 

3 вересня слідчі працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Запорізькій області та прикордонної служби, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, задокументували злочинну діяльність 18-річної мешканки.

Встановлено, що фігурантка займалась вербуванням та переміщенням жінок, в тому числі неповнолітніх дівчат, з метою отримання коштів за їхній продаж в сексуальне рабство закордон.

Зараз підозрювана затримана у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини). Санкцією статті передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...