У Запоріжжі затримали зловмисників, які облаштували нарколабораторію в гаражі – фото, відео

18

Зловмисники замовляли на спеціалізованих інтернет ресурсах наркотики з Євросоюзу та Східної Азії. Отриманий «товар» вони збували в Україні.

Встановлено, що мешканців із Запорізької області облаштували нарколабораторію в Запоріжжі. Щомісяця вони отримували із-за кордону майже 300 кілограмів психотропів та прекурсорів, а також високотоксичну речовину альфа-бромвалерофенон. В гаражі синтезували речовини, згодом збували, повідомляє пресслужба СБУ.

За оперативною інформацією, щомісяця ділки отримували із-за кордону майже 300 кілограмів психотропів та прекурсорів, у тому числі й таку високотоксичну речовину як альфа-бромвалерофенон.

Вилучено 21 кілограм психотропних речовин, обладнання, понад півтони прекурсорів, велику кількість прекурсорів, банківські картки, чорнові записи, комп’ютерну техніку і майже 150 тисяч доларів США. За попередніми оцінками, вартість виявлених речовин та обладнання становить майже 2,5 мільйона гривень.

Під час слідчих дій вилучено 21 кілограм психотропних речовин, обладнання для їх синтезу, понад пів тонни прекурсорів, велику кількість банківських карток, чорнові записи з даними про наркотрафік та замовників, а також комп’ютерну техніку, яка містить листування з постачальниками, і майже 150 тисяч доларів США, отриманих від незаконної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів в особливо великих розмірах вчинена організованою групою), ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних речовин або їх аналогів) та ч. 3 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) ККУ.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...