У Запоріжжі збільшаться ціни на тепло та гарячу воду

2756
«Міські темлові мережі»

Рахунки за тепло та гарячу воду збільшаться. Про це розповіли в концерні «Міські теплові мережі», повідомляє телеканал “Алекс”.

На громадських слуханнях щодо коригування тарифу тепловики повідомили, що тариф на постачання теплової енергії для населення зросте на 3%, на гарячу воду – на 5%. Підвищення тарифів у “МТМ” пояснюють збільшенням прожиткового мінімуму, витрат на амортизацію, зростанням закупівельних цін на теплоенергію, а також зростанням цін на воду та електрику. Запоріжцям слід очікувати змін у платіжках вже у травні.

“Мы, как предприятие, не можем покупать воду и электроэнергию по цене 2012 года, мы не можем закупать ее по оптовой цене. Мы вынуждены поднимать тарифы, иначе мы скоро обанкротимся”, – заявив директор “МТМ” Олександр Грек.

Проте присутні відзначили, що в “МТМ”, як в КП, що належить громаді міста Запоріжжя, нічого не говорять про способи економії і зменшення тарифів.

Нагадаємо, під час 25-ї сесії міськради запорізькі депутати не змогли звільнити директора «МТМ» Олександра Грека. Питання про його зняття з посади виникло після протестів сотні підприємців, які є власниками нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках Запоріжжя. 3 січня вони зібралися перед будівлею КП «Міська теплові мережі», виступаючи проти завищених тарифів «МТМ», та вимагали звільнення директора концерну Олександра Грека.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...