У Запоріжжі з’явиться ще один відділ ЦНАП

84

Шоста філія Центру надання адміністративних послуг у місті відкриється в Шевченківському районі.

Зараз підрядники продовжують будівельно-монтажні роботи в приміщенні районної адміністрації, де й буде розміщений новий ЦНАП. Роботи повинні були бути завершені ще 20 грудня 2017 року, однак терміни довелося перенести, повідомляє прес-служба Запорізької міської ради. Саме тому вчора на об’єкті побував Володимир Буряк.

– Ніколи не приховував, що у нас є недоліки в роботі. Це один з них. Занадто багато часу пройшло від виділення грошей до виконання проекту, проходження експертизи. В результаті роботи стартували пізніше, ніж потрібно. До самого підрядника, який зараз виконує будівельні роботи, питань сьогодні немає. Однак через зазначені проблеми терміни завершення робіт були змінені, хоча спочатку філію планувалося відкрити в грудні, – зазначив Володимир Буряк.

Зараз підрядники обіцяють завершити будівельні роботи на початку лютого. Після цього буде потрібен час на введення приміщень в експлуатацію, встановлення закупленого обладнання і так далі.

Одне із завдань міської влади – надання населенню адміністративних послуг. Вони повинні бути не тільки якісними, але й доступними. Тут містяни мають можливість отримати в одному місці різні види адміністративних послуг. Подібні центри створюються у багатьох містах України. Запоріжжя тут серед лідерів.

З огляду на наявність віддалених від центру міста районів і мікрорайонів, з метою спрощення доступу та забезпечення зручності отримання адміністративних послуг городянами і суб’єктами господарської діяльності на території міста вже функціонують п’ять філій Центру надання адміністративних послуг.

Філії Центру відкриті в Олександрівському (вул. Українська, 50), Вознесенівському (б-р Центральний, 27), Комунарському (вул. Чумаченко, 32), Дніпровському (вул. Кияшко, 22) і Заводському (вул. Лізи Чайкіної, 32) районах.  Відзначимо, адміністративну послугу житель міста або суб’єкт господарювання може отримати в найближчому до нього філії, або в будь-якій з діючих філій (незалежно від району проживання в Запоріжжі).

Як повідомляє департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради, у 2017 році у запорізьких філіях ЦНАП побувало майже шістдесят тисяч відвідувачів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...