У Запоріжжі знищують підприємців: що буде з паспортами прив’язки?

922

Сьогодні, 14 лютого у Запоріжжі проходить комісія з розвитку підприємницької діяльності. До депутатів прийшли підприємці різних спілок з вимогою, аби комісія взяла під власний контроль рішення виконавчого комітету.

Кілька місяців тому, інспекція Департаменту благоустрою міста провела контрольний рейд по МАФах, під час якого було перевірено більше 200 об’єктів. Про результати перевірки актуальної інформації ніхто не оприлюднював та, за словами підприємців, навіть не надав на вимогу зацікавлених осіб. Майже через півроку виконавчий комітет опублікував проект рішень про анулювання паспортів прив’язок деяких з торгових точок.

Люди заявляють, що опубліковане на сайті мерії рішення є незаконними, оскільки перевірки, проведені інспекцією з благоустрою міста проведені таємно. Підприємці не бачили, як інспектори оглядають об’єкти, як їх заміряють. Не бачили як були складені акти про порушення, вже й не кажучи про їх підписання. А після виносять проект рішення – залишити МАФи без документів і заборонити торгівлю.

По місту розмножується стихійна торгівля, яку майже ніхто не контролює. Для чого ми платимо податки, доводимо до ладу кіоски, прибираємо територію поруч, якщо нас штрафують і не дають працювати, – сказала директор спілки підприємців “Ніка”  Лідія Олександрівна Кривенко

Жінка також зазначила, що міська рада не веде діалогу з ними, а запоріжці взагалі не знали про те, що в точках продажу проводили перевірки. Наголосили також на тому, що телеканал “Z”, який фінансується з коштів запорізьких платників податків, замість того, аби повідомляти про суспільно важливі новини, зокрема мова йде про факти перевірок і висновки після їх проведення. Натомість, журналісти телеканалу не втомлюються розхвалювати місцеву владу, кричати про нові успіхи та досягнення. Присутні сказали, що не хочуть платити гроші за те, щоб їм у вуха лили як усе прекрасно, а тим часом тихенько відбирали в населення останній хліб.

Члени комісії пообіцяли направити депутатське звернення на розгляд мера з вимогою контролювати рішення виконавчого комітету, а також скасувати вже опубліковане рішення, яке порушує, з точки зору підприємців їх право на зайняття підприємницькою діяльністю.

Фото – Forpost

Читайте також: Бывший запорожский регионал остался на свободе после 6 лет судебных разбирательств

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...