У Запоріжжі зняли скандальні білборди із вбивцею лідера ОУН – ФОТО

567
Фото: facebook.com

У Запоріжжі власники рекламних площ, на яких були розміщені білборди із зображенням співробітника НКВС Павла Судоплатова, зняли їх.

Про це повідомили в прес-службі Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, інформує “УНІАН”.

«13 липня з власником білборда і рекламним агентством проведено профілактичні заходи з метою недопущення в подальшому подібних фактів. Співробітники СБУ проводять подальшу перевірку, на її підставі буде дана правова оцінка», – заявив прес-офіцер УСБУ в Запорізькій області Сергій Левченко.

Нагадаємо, про розміщення в Запоріжжі білбордів із зображенням Судоплатова й написом “Павел Анатольевич Судоплатов. Родился 7 июля 1907 в г. Мелитополь. 111 лет. Борьба продолжается” 12 липня в соцмережах повідомили активісти.

Судоплатов був керівником радянських диверсантів. Відомий тим, що брав безпосередню участь у розробці та виконанні гучних політичних убивств опонентів сталінського режиму та радянської влади, включаючи вбивство лідера ОУН Євгена Коновальця.

Інформацію про зняття одного з бордів із зображенням Судоплатова, розташованого на в’їзді в Хортицький район, підтверджують в соцмережах і запорізькі активісти.

От зараз отлічнєнько#стоп_реванш#Запоріжжя

Опубліковано Lebid Oleksandr Четвер, 12 липня 2018 р.

 

Читайте також: Россиянину, подозреваемому в нанесении смертельных ударов туристу из Запорожья, запрещен выезд из Турции

загрузка...