У Запоріжжя виявили моторошну знахідку – тони біоматеріалів та рештки людей

1988
фото: скріншот випуску ТСН
Жахливу знахідку виявили у Запоріжжі на території закинутого приміщення, яке знаходиться у промисловій зоні. Кілька тон біоматеріалів, ампули, зразки аналізів, бинти та навіть ртуть кілька місяців зберігалися на цього, самовільно влаштованому складі.  В чотири тонній купі знайшли навіть рештки людей, бачили руки та ноги, повідомляється у сюжеті ТСН.

Сморід, який доносився з цього приміщення насторожив місцевих мешканців, які щодня проходили повз нього, йдучи на роботу. Люди виявили у закинутому приміщенні з вибитими шибками, без жодної охорони, гору медичних інструментів та рештки людей.  Різкий запах не спадає тут навіть за мінусової температури. Місцева мешканка Тетяна Крилова припускає, що собаки  і кішки, які промишляють по цій території рознесли інфекцію по всій  околиці.

На місце подій люди викликали слідчо-оперативну групу. Правоохоронці опитали свідків – працівників кількох складів та невеличких цехів поряд. З’ясувалося, що територія належить фірмі, котра мала вивозити відходи з медичних закладів Дніпра та Запоріжжя. За інформацією СБУ, загалом на складі зберігалося 4 тонни непотребу. Серед знахідок – півтори тонни біологічних відходів після операцій, зокрема, з закладів, які працюють зі збудниками туберкульозу. Ще 2,5 тонни – використані медичні інструменти. Серед них знайшли і обладнання, що містить ртуть та важкі метали, повідомляє ТСН

Допитані представники компанії запевняють, що дуже хотіли утилізувати весь цей непотріб, але він під арештом. Як виявилося, напередодні Нового року дніпровські правоохоронці через суд домоглися накладення арешту на знайдене майно. А це значить, що вони жили своїм життя  на цьому місці майже 3 місяці. “Ми не мали права нічого вивозити. Ми не знали взагалі, на якому світі ми існуємо, тому що протягом двох місяців ми не підозрювані, ні обвинувачені, ні свідки – ми ніхто”, – пояснив комерційний директор “Муніципальної екологічної команії” Володимир Андреєв.

Зараз відомо, що суд скасував арешт і  відходи почали вивозити, обіцяють повністю очистити територію до кінця березня. Та місцеві екологи та екоактивісти вимагають пояснень, адже це місце майже 3 місяці було джерелом розмноження різної нечисті. 

 

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...