В Запоріжжі та області пасажири масово пересідають на поїзди через подорожчання квитків на автобуси – фото

255
Бердянськ-Запоріжжя

У Запорізькій області люди масово почали користуватися потягом №608 сполученням Бердянськ-Запоріжжя у з’вязку з подорожчанням проїзду на міжміських маршрутках.

Раніше автобусом з Бердянска до Запоріжжя можна було доїхати за 120 грвинь. Після підвищення тарифу на проїзд, ціна на квиток у автобусі сягнула 160 гривень. Й при цьому водії кажуть, що це ще далеко “не потолок”. Скоро ціни зростуть знову.

Вартість квитка на потяг Бердянськ-Запоріжжя складає всього 35 грн. Зрозуміло чому пасажири масово пересіли з маршруток на 608-й. До початку 2018-го року цей рейс не користувався особливою популярністю, курсуючи всього з вдома вагонами. Сьогодні їх кількість вже виросла до трьох.

Потяг довезе вас із Запоріжжя у Бердянськ або навпаки за 5 годин. Єдина перевага міжміського автобуса – це те, що він здолає це й же маршрут за 3 години. Однак люди не мають наміру переплачувати за звичний рейс майже в 5 разів тільки заради двох годин вільного часу. Про це свідчать черги, які тепер постійно збираються біля 608-го потягу:

Як повідомляють “Forpost” місцеві мешканці, якщо раніше маршрутки користувались попиток, то тепер вони їздять напівпусті.

“Forpost”

Читайте також: Проезд в бердянских маршрутках подорожает на 50%

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...