У Запорізьікій області спіймали рибаків, яким тепер загрожує серьйозне покарання

105
браконьєрство
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

В акваторії Каховського водосховища, в районі села Біленьке рибоохорони патруль під час рейдів затримав двох громадян, які займалися браконьєрством. Загальна вага виловленого малька склала лише 3 кг 480 гр, але збиток за такий улов складе 26,673 тис. грн.

Як повідомляють у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА, шляхом незаконного вилову риби, браконьєри за допомогою сітки спіймали 30 судаків, 54 плосирки, 45 карасів, 42 плітки, 15 сазанів, 35 верховодкок та одного йоржа. Загальна вага виловленого малька склала лише 3 кг 480 гр, але збиток за такий улов складе 26,673 тис. грн.

За фактом незаконної ловлі риби, рейдова група склала на браконьєрів два протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Весь улов, а також знаряддя лову вилучили. З огляду на розмір завданих збитків, справа буде перекваліфікована з адміністративної на кримінальну.  В ККУ незаконний вилов риби з особливо великим збитком карається штрафом від 100 неоподатковуваних мінімумів доходів або обмеженням волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь лову і видобутого улову.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...