У запорізькій квартирі виявили малюка з слідами мотузки на шиї та тіла його батьків

8338

Дві доби з вбитою матір’ю та повішеним батьком знаходився дворічний малюк в одній з квартир Комунарського району. Про жахливий інцидент повідомив Директор обласного центру Швидкої медичної допомоги Костянтин Малашенко.

Він розповідає, що на швидку поступив виклик у двір будинку в Комунарському районі Запоріжжя. Допомога медиків потрібна була дворічному малюку. Хлопчика виявили у квартирі, де також знаходилося два трупи – вбита мати та повішений батько .На шиї хлопчика були сліди від мотузки, очевидно, батько, вбивши матір  намагався відправити на той світ власну дитину. Зараз малюка передали медикам, він у безпечному місці.

На місце прибула поліція, мотиви вбивства з’ясовують:

На місці події слідчо-оперативною групою відділення поліції встановлено, що чоловік 1986 року народження наніс смертельні тілесні ушкодження своїй дружині 1993 року народження. Після чого сам покінчив життя самогубством через повішання. У подружжя залишився син 2016 року народження. Життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує, його поміщено до лікарні для проведення обстеження.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...