У Запорізькій області інспектор з охорони навколишнього середовища винищував природу

105
Фото: Google.com

Співробітникам СБУ вдалося з’ясувати, що на Запоріжжі державний інспектор з охорони навколишнього середовища Азовської морської екологічної інспекції зловживав службовим становище, заради особистої вигоди.

Чоловіків надавав зацікавленим особам «дозвільні документи» на вилов зразків риби для проведення відповідних досліджень у нерестовий період. Отримавши документ підприємці нелегально виловлювали рибу в Азовському морі у великих розмірах, з метою подальшого збуту. «Винахідливі підприємці» на місяць отримували прибуток у розмірі п’ятсот тисяч гривень.

Інспектор залучав до своїх схем також представників правоохоронних й контролюючих органів, для того щоб його не викрили. Однак справедливість взяла гору.

Під час проведення 26 обшуків (одночасно) у зловмисників та на складських приміщеннях вилучено: чотири човни, 15 км. рибальських сіток та ін.

У межах відкритого кримінального провадження чотирьом членам угрупування оголошеного про підозру у скоєнні злочинів передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України. Організатору додатково за ч. 2 ст. 364 ККУ.

Тривають слідчо-оперативні дії.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...