У Запорізькій області можна стати машиністом “УЗ”, придбавши диплом всього за 10,5 тис грн

165
ДП

Співробітники УСБУ в Запорізькій області виявили схему, завдяки якій особи, котрі бажають працювати в структурі ДП “Українська залізниця”, за 10 500 грн отримували дипломи про наявність необхідної освіти без фактичного проходження навчання, повідомляє “Укрінформ”.

Як повідомили журналістам в керівництві прокуратури Запорізької області, в схемі надання фіктивних документів про наявність освіти були задіяні посадовці одного з державних навчальних закладів Мелітополя і депо, що входить в структуру ДП “Придніпровська залізниця”.

“Співробітники УСБУ в Запорізькій області затримали одного з посадовців цього депо у момент продажу за 10,5 тис. грн черговому бажаючому працювати в структурі залізниці диплома, що надає право роботи слюсарем із ремонту рухомого складу і машиніста тепловоза”, – розповіли в прокуратурі.

За даними правоохоронців, раніше співробітники УСБУ в Запорізькій області задокументували ряд подібних “угод”, в навчальному закладі проводяться санкціоновані обшуки, з метою встановлення осіб посадовців, причетних до скоєння злочинів. Інформація внесена в ЄРДР з кваліфікацією по ст. 368 УК України – “Отримання неправомірної вигоди посадовцем”.

Читайте також: У Дніпрорудному активісти самостійно викрили та спіймали волонтера-шахрая

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...