У Запорізькій області на автодорогах державного значення повністю відновлено рух транспорту

186
Фото: Google.com

На сьогодні, 5 січня, проїзд усіма дорогами загального користування державного значення Запорізької області забезпечено, повідомляє САД.

За добу задля забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області, було залучено 32 одиниці спецтехніки та 33 дорожніх робітників. В черговому режимі знаходилися 52 од. Спецтехніки та 77 робітників. Дорожнє покриття місцями засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами.

Для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов дорожниками області продовжується цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

Нагадаємо, вчора через негоду в Запорізькій області на трасах був (тимчасово) зупинений рух для авто. Мова йде про автодороги: М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта від Запоріжжя до виїзду з Мелітополя (299-405 км), М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (400-442, 556-604 км), Н-30 Василівка-Бердянськ від перехрестя з трасою м-18 на м. Токмак у Бердянськ (7-143 км), Р-37 Енергодар-Василівка с. Балки до Василівки (35-74 км).

Синоптики прогнозують подальше випадання снігу, тож виїжджаючи на велику відстань будьте обачними.

Читайте також: Водителям на заметку: список стоянок для транспорта на запорожских трассах, где можно переждать разбушевавшуюся непогоду

 

загрузка...