У Запорізькій області на реконструкцію дороги Т-08-04 Дніпровка виділять близько 300 000 гривень

63
Фото Запорізької облдержадміністрації

З метою збереження та поліпшення стану автомобільних доріг загального користування вчора, 20 грудня, на засідання 26-ї сесії Запорізької облради було затверджено Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2019 рік.

В обласному бюджеті передбачено кошти на поточний ремонт (у тому числі проектно-вишукувальні роботи) доріг, які є складовими автомобільних доріг загального користування державного значення на умовах співфінансування на договірних засадах, а також доріг загального користування місцевого значення в сумі 32 019 330 грн; на реконструкцію автомобільної дороги загального користування місцевого значення Т-08-04 Дніпровка (у тому числі проектно-вишукувальні роботи) – 300 000 грн.

Виділена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах дозволить зробити поточний ремонт та забезпечити експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – виділять близько 598 473 600 грн.

Також, передбачено співфінансування з місцевих бюджетів для виконання робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в сумі 50 000 000 грн.

До обласного бюджету в рамках «митного експерименту» включено будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг загального користування (коштом залишку коштів, що надійшли в рамках експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг, загального користування) на суму 400 000 00 грн.: будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя – 53 590 000 грн.

За матеріалами облдержадміністрації

Читайте також: Велодоріжки, веломаршрути, майданчики для паркування: на сесії Запорізької міськради згадали про велосипедистів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...