У Запорізькій області перша леді України вручила дітям-сиротам ключі від нових осель – ФОТО

176
Фото: ЗОДА

Дружина Президента Марина Порошенко разом із головою Запорізької ОДА Костянтином Брилем та Мелітопольським міським головою Сергієм Мінько в рамках реалізації Програми Президента України вручили 11 ключів від квартир у Мелітополі, придбаних для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як повідомили у прес-службі ЗОДА, на цю програму Запорізька область отримала 16 млн державних коштів, із яких 8 млн були направлені у Мелітополь. Усього на кошти під соціальне житло для сиріт було придбано та обладнано 12 однокімнатних квартир та дві 9-кімнатні квартири для розміщення дитячих будинків сімейного типу в новобудові. У лютому 2018 року відбулося вручення перших ключів власникам. Також у рамках програми Президента України про захист прав дітей-сиріт заплановано придбання ще 20 квартир під соціальне житло для дітей, що залишилися без батьківського піклування. Мешканцям нових 11 квартир Марина Порошенко вручила сучасні телевізори.

Фото: ЗОДА

За словами першої леді, на сьогодні усиновлення є одним із пріоритетів для України. Для цього у Державному Бюджеті 2018 року передбачено витрати для будівництва нових малих групових будинків та дитячих будинків сімейного типу. На ці кошти Запорізька область цього року розпочне будівництво одного МГБ та одного ДБСТ у Широківській громаді.

Читайте також: США разрешили своим авиакомпаниям летать в Запорожье

загрузка...