У Запорізькій області погрожують депутатам та схиляють йти на вибори від партії влади

32

Паралельно зі стартом виборчого процесу в Україні, на Запоріжжі розпочалися брудні політичні ігри, шантаж та провокації.

Так, депутати Бердянської районної ради скаржаться на тиск та погрози від людей, які представляються співробітниками Запорізької обласної адміністрації. За словами депутатів, які написали відкритого листа до очільника області, їх закликають йти на вибори від партії влади – “Слуги народу”, в протилежному випадку будуть звільнення та порушені справи.

Автори листа висловили сподівання, що ці люди насправді не мають стосунку до державного органу, втім закликають голову Запорізької ОДА підтвердити що ОДА подібної вказівки не давала та тримати питання на контролі.

Під листом підписалися 12 депутатів Бердянської районної ради.

Текст звернення:

Відкрите звернення до всіх учасників виборчого процесу

«Ми спостерігали за багатьма виборчими кампаніями, в деяких брали участь, але ніколи не стикалися з такою кількістю бруду, провокацій, безпринципності.

Ще навіть не стартувала реєстрація кандидатів, а вже у всіх населених пунктах наших громад йде активне поливання брудом, тиск і залякування.

Деяким дзвонять якісь невідомі провокатори, представляються людьми з обласної державної адміністрації та починають шантажувати: або ти йдеш на вибори з правлячою партією Слуга народу, або тебе звільнять, відкриють кримінальні справи та інше.

Ми сподіваємося, що дані шахраї не мають ніякого відношення до обласної державної адміністрації та все це є не більше ніж політичною провокацією і брудною грою. Сподіваємося, що голова Запорізької ОДА підтвердить наші слова.

Ми ніколи не йшли на поводу у провокаторів, не піддамося і на адміністративний тиск. Кожен, хто приходив до влади, швидко забував свої обіцянки і починав використовувати всі можливі важелі тиску. Ми це переживали неодноразово і завжди стояли на варті не партійних інтересів, а простих людей.

Але хочемо нагадати, що нашим пріоритетом завжди були і будуть не партії, а люди!

Тому закликаємо всіх учасників виборчого процесу:

Розділяти виконавчу владу на місцях і партійне будівництво.

Вести боротьбу не повноважень, а політичних програм.

Зупинити хвилю чорного піару і доводити свою здатність вести за собою справами і вчинками.

Думати про людей і розуміти, що після 25 жовтня нам всім треба буде не боятися дивитися їм в очі! »

Депутати Бердянської районної ради:

Васильчик Жанна Олександрівна

Токарєва Алла Дмитрівна

Олійник Микола Петрович

Ковдря Світлана Геннадіївна

Мехеда Нателла Володимирівна

Лук’яненко Павло Валентинович

Москаленко Олександр Дмитрович

Волошкіна Зінаїда Андріївна

Погоріла Ольга Петрівна

Чуб Світлана Вікторівна

Чуприна Олена Дем’янівна

Закоморний Микола Миколайович

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...