У Запорізькій області правоохоронці розповіли дітям, як протидіяти булінгу

186
поліція
Фото: Відділ комунікації поліції Запорізької області

Працівники поліції ювенальної превенції провели профілактичні заходи для школярів Мелітополя і Токмака. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

З метою запобігання вчиненню дітьми суїцидів, протидії жорстокості та насильству серед неповнолітніх стосовно однолітків (булінгу) й протидії залежної поведінки поліцейські проводять лекції та практикуми для школярів Запорізької області. Так, 28 лютого працівники ювенальної превенції Токмацького відділення поліції та психологи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді відвідали місцеві школи та провели для учнів семінари-практикуми.

1 березня поліцейські ювенальної превенції Мелітополя завітали до  Терпіннівської спеціалізованої школи-інтернат. Правоохоронці зустрілися з 30 учнями 8-10 класів та провели лекцію.

Під час заходів поліцейські розповіли дітям про поняття шкільного булінгу та надали поради, як протидіяти фізичному та психологічному терору щодо дитини з боку однокласників. Особливу увагу правоохоронці приділили питанню терпимості та поваги один до одного.

Читайте також: Посадовців на Запоріжжі розтратили гроші переселенців — прокуратура

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...