У Запорізькій області продовжується ремонт доріг місцевого значення (ФОТО)

78
Фото прес-служби Запорізької облдержадміністрації

Особлива увага приділена ремонту ділянок доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я, а також ремонту ділянок доріг, по яких місцевими громадами прийняті рішення про співфінансування ремонтних робіт.

Станом на 19 липня 2019 р. укладено 5 договорів на виконання робіт з поточного середнього ремонту у Запорізькому, Великобілозерському, Приморському, Приазовському та Якимівському районах.

Виконано роботи з поточного середнього ремонту покриття: у Запорізькому районі  на автодорозі Запоріжжя-Біленьке протяжністю 10,4 км, Великобілозерському районі на автодорозі Велика Білозерка – Верхній Рогачик протяжністю 0,5 км та Приморському районі на автодорозі   Болгарка – Новоолексіївка – Орлівка – Ботієве протяжністю 1,7 км в селі В’ячеславка.

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту у Приазовському районі на дорозі Строганівка – хлібоприймальний пункт на ділянці протяжністю 3,7 км.  Виконано облаштування вирівнюючого шару на загальній площі 22 600 м² (100% від плану) та облаштування верхнього шару покриття автодороги на площі 7 800 м² (35% від плану), протяжністю 1,3 км.

Виконано робіт з ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального  користування місцевого значення коштом експлуатаційного утримання на загальній площі 184 987 м².

Зокрема, виконано аварійних робіт з ремонту дорожнього покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю суцільними ділянками загальній площі 84328  м². Ліквідовано ямковості струменевим методом на загальній  площі  66 356 м², виконано ямковий ремонт асфальтобетонною сумішшю на загальній площі   34 984 м².

За минулий тиждень відремонтовано коштом експлуатаційного утримання дорожнє покриття місцевої мережі на площі 4 814 м².

Закінчуються роботи з аварійного ремонту мостового переходу через річку Верхня Терса на  автодорозі Новомиколаївка – Сторчове – Максимівка – Михайло-Лукашеве в с. Новомиколаївська за договором на суму 3 300 тис. грн. Мостова споруда тривалий час знаходилась в аварійному стані та нарешті в поточному році заплановано завершити її ремонт.

За матеріалами Запорізької облдержадміністрації

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...