У Запорізькій області засудили мера за перешкоджання діяльності журналіста

801

Мера міста Дніпрорудне Юрія Коробова, який торік балотувався у народні депутати України, засудили за кримінальною статтею про перешкоджання журналістській діяльності.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Запорізької області.

Мера міста засуджено за перешкоджання діяльності журналіста запорізького інтернет-видання IPnews. Як зазначили у прокуратурі, взимку 2016 року очільник міста заважав журналістові зафіксувати інформацію щодо роботи комунального унітарного підприємства “Наш дім”, підпорядкованого  міській раді.

Мер Дніпрорудного Коробов у своєму робочому кабінеті відібрав у журналіста відеокамеру, якою той фіксував їхню розмову. Журналіст звернувся з заявою до прокуратури. Було порушено справу ч. 1 ст. 171 КК України (умисне перешкоджання журналістській діяльності).

Нині її розглянув Токмацький районний суд та визнав мера винним у перешкоджанні журналістській діяльності.  На Коробова судом був накладений штраф у 850 гривень (50 неоподаткованих мінімумів з доходів громадян). Однак цим же вироком Коробов був звільнений від сплати штрафу у зв’язку з закінченням строку давності.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...