У Запорізькій області з’явиться новий перевантажувальний термінал

30
термінал

«Нібулон» планує будівництво ще одного перевантажувального терміналу в Запорізькій області.

На сьогоднішній зустрічі керівники Запорізької області та компанії “Нібулон” обговорили плани щодо побудови нового перевантажувального терміналу. Спорудити його збираються у селі Тернівка Вільнянського району.

Як зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, насамперед присутні обговорили можливі проблеми, зокрема, процедуру землевідведення, енергозабезпечення, необхідність днопоглиблювальних робіт та чимало інших.

“Цей вітчизняний інвестор позитивно себе зарекомендував у с. Біленьке Запорізького району. І нині плідну співпрацю планується продовжити на користь громади Запорізького краю. Та, перш ніж щось будувати новий термінал – потрібно виконати чимало роботи з документами, погодженнями та врегулюванням проблемних питань. Отже, насамперед обговорили можливі проблеми. Зокрема, процедуру землевідведення, енергозабезпечення, необхідність днопоглиблювальних робіт та чимало інших. Від чималої кількості державних інстанцій сьогодні вимагається злагоджена робота зі створення та обробки документації, яка не  буде порушувати законодавства. При цьому ми очікуємо на оперативний розгляд відповідних заяв та документів. Адже всі ми розуміємо, що території потрібні інвестори. Від них залежить добробут та розвиток громади”, – зазначив Костянтин Бриль.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...