У Запорізькій поліції розповіли про резонансні події (ВІДЕО)

132

Т.в.о. заступника начальника ГУНП в Запорізькій області Юрій Попов розповів журналістам про стан розкриття грабежів та розбійних нападів на території регіону.

16 листопада у приміщенні Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулась прес-конференція т.в.о. заступника начальника-начальника кримінальної поліції ГУНП в Запорізькій області Юрія Попова. Керівник поспілкувався з журналістами на тему: «Стан розкриття грабежів та розбійних нападів на території Запорізької області. Заходи з протидії скоєння корисливих злочинів, що вживаються поліцією».

Як розповів Юрій Попов, на сьогоднішній день з початку року на території Запорізької області зареєстровано 96 розбійних нападів, 58 з них розкрито. Із зареєстрованих на території міста Запоріжжя скоєно 34 розбійних напади, у Бердянську – 10, Мелітополь – 29. У минулому році було зареєстровано 133 розбійних напади, з них розкрито розкрито 104.

На даний час спостерігається зниження рівня злочинності цього виду кримінальних правопорушень.

З початку року територіальними підрозділами поліції ГУНП в Запорізькій області зареєстровано 561 грабіж, з них 278 злочинів розкриті. У 2017 році було скоєно 959 грабежів, розкрито – 388. Також спостерігається зниження рівня скоєння цього виду злочинів.

Основним предметом злочинного посягання при грабежах стають гроші та мобільні телефони, у літні період року – ювелірні виробу, при розбійних нападах – гроші.

Також, полковник поліції нагадав, що нещодавно поліцейські затримали зловмисника, який під загрозою застосування ножа пограбував сім кредитних установ на території Запоріжжя. Його затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

загрузка...
Загрузка...