• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна Головне

У Запорізькій області призупинять діяльність низки навчальних закладів

від redaktor_news
26.06.2024
В Головне, НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, ПОДІЇ
0
28
Поділилося
693
Переглядів
FacebookTwitter

Сім шкіл-інтернатів у Запорізькій області призупинять свою діяльність.

Тимчасово не працюватимуть школи-інтернати, що знаходяться в окупації — «Мелітопольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Гармонія», «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат», «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів», «Молочанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат», «Преславська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» та «Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат».

Також під призупинення потрапила Новомиколаївська школа-інтернат, що знаходиться в Запорізькому районі.

Відповідні розпорядження видав голова ЗОВА Іван Федоров — документи оприлюднили на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Причина такого рішення – відсутність дітей та необхідність раціонального використання бюджетних коштів.

Згідно з документами, діяльність освітні заклади призупиняють до кінця дії воєнного стану або до моменту видачі нового розпорядження.

Директор кожної школи залишається на посаді, але — на неповний робочий день. Питання щодо вчителів кожен директор має вирішити самостійно.

Зміни почнуть діяти з вересня 2024 року.

 

 

 

 

.

.
У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp
Попереднє повідомлення

JetTon и живые дилеры: новые горизонты гемблинга

Next Post

Російське керівництво ЗАЕС допомагає військовим рф мародерити об’єкт

Next Post

Російське керівництво ЗАЕС допомагає військовим рф мародерити об’єкт

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua

«Форпост» - це відкрита і незалежна медіаплатформа. Ми публікуємо найцікавіші новини, найкращі статті запорізьких журналістів, найцікавіші розслідування і чесну аналітику. «Форпост» цінує час своїх читачів, тому ми відбираємо і розміщуємо тільки найважливішу інформацію про події Запоріжжя та області.

Матеріали з позначкою «Ad» розміщені на правах реклами.

При передруці матеріалів посилання на «Форпост.Медіа» обов'язкове. Якщо ви, дорогі колеги, вкраде наш матеріал, колектив «Форпост.Медіа» зустріне вас ввечері в темній підворітті і легенько пожурить. Дякую за розуміння.

E-mail: forpost.media@gmail.com

  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media