У Заводському районі Запоріжжя ремонтують дорогу (ФОТО)

87
Фото прес-служби Запорізької міськради

В кінці минулого тижня робітники КП «ЕЛУАД» розпочали ремонтувати дорогу на вулиці Історичній на Кічкасі. На цій ділянці асфальтне покриття було не в найкращому стані, тож потребувало негайних дій.

Середній ремонт мають зробити на площі 1000 кв. м. В знаки дається спека. Температура асфальту при вивантаженні досягає 160 градусів. Щоб нове покриття швидше охололо його поливатимуть водою.

На разі, громадський муніципальний транспорт їздить в об’їзд. Рух організовано на сусідніх вулицях. «Нові дороги» мають прослужити п’ять років.

Найбільш проблематичні ділянки у Заводському районі визначили минулого року. Вже відремонтовано 800 кв.м. (ямкові ремонти). Зараз виконується середній ремонт.

«В межах району 6000 кв. м. доріг, які необхідно відремонтувати в першу чергу. Охопили відразу 6 магістральних вулиць. Вже зроблено дорогу вздовж Перспективної. Попереду –Морфлотська, Тенісна, Футбольна. На це з міського передбачено 4,5 млн. грн.», – повідомляє заступник голови Заводської райадміністрації Юрій Кулак прес-службі Запорізької міськради.

Фото прес-служби Запорізької міськради

Читайте також: У Запоріжжі чоловік викинув гору сміття біля попереджувальної таблички (ФОТО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...