У Зеленського вже вигадали, як підпорядкувати собі ЗМІ

212

Журналісти всеукраїнських медіа занепокоєні ідеєю нової влади стосовно контролю засобів масової інформації. Зокрема вчора, голова ОП Андрій Богдан заговорив про очищення журналістики, важко не погодитися з думкою, що журналістику дійсно треба зробити незалежною, але й не підлягає сумніву й те, що цим точно не повинна займатися центральна чи будь-яка інша влада.

Окрім цього вчора, відбулося засідання в ОП стосовно питання виборів членів ради по свободі слова при президентові України. На захід прийшло чимало журналістів, які висловили у соціальних мережах свої думки з приводу ідеї оточення Зеленського, яка планує створення спеціальної прес-карти.

Зокрема, журналіст Сергій Щербина пише:

“Сьогодні був присутній на зборах в ОП щодо питання виборів членів ради з питань свободи слова при президенті. З того, що сильно вразило під час обговорення завдань ради – опрацювання ідеї про введення національної прес-карти. Цей документ, як я зрозумів обговорювачів, покликаний давати статус журналіста , а за проступки такого статусу можна позбавити. Легко припустити, що за принципом наявності національної прес-карти буде даватися акредитація в парламент, на події за участю президента і т.д.”, – пише Щербина.

За його словами, така ініціатива неминуче призведе до появи “святої інквізиції”, яка буде намагатися поставити журналістику в Україні під свій контроль.

Читайте також: Запорізькі вчителі не отримають підвищення заробітних з 1 січня

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...