Українці активно підписують петицію за відставку Президента України

8126
Фото-ілюстрація

Всього декілька дні пройшло від інавгурації обраного Президента Володимира Зеленського, як українці вже встигли розчаруватися в новому керманичу, принаймні певна частина людей.

На сайті електронних петицій люди активно голосують за відставку Зеленського. З кожною годиною збільшується кількість голосовів, що змушує наштовхнутися на роздуми. Зокрема, більшість обурює, що навіть взявши на себе обов’язки головнокомандувача, новообраний Президент не надає жодних конкретних відповідей, не має чіткої стратегії та політичних орієнтирів. Це не припустимо для країни, яка намагається «відвоювати» території які загарбала РФ.

З перших днів Володимир Зеленський приймає досить дивні кроки. Згадати хоча б анонсування голови Адміністрації Президента Андрія Богдана про референдум, щодо миру з країною-агресором. Звучить, наче, знущання.

Далі ми наводимо прямий текст петиції:

Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли “слуга народу” не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!

До кінця голосування лишилось 92 дні, вже зібрано близько 28 тисяч голосів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...