Українці звернулися до Зеленського з вимогою евакуювати їх з Домініканської Республіки президентським бортом – відео

808

Громадяни України, які не можуть повернутися додому з Домініканської Республіки, записали відео звернення до Президента Володимира Зеленського. У ньому українці просіть відправити за ними президентський борт.

«Звертаюся до Президента України Володимира Зеленського. Ми вимагаємо евакуації. Ми вимагаємо відправити за нами президентський борт. Уже декілька днів ми не знаємо, що робити і як повернутися додому. У цей час ви відправляєте за людьми у Відень свій особистий президентський борт. Відень знаходиться у двох годинах від міста Львова. Ми знаходимося в Домініканській Республіці», – зазначається у відео.

Також українці повідомили, що на повернення додому в Домініканській Республіці  чекають 129 громадян нашої країни, серед яких і діти.

«На початку своєї каденції ви обіцяли, що усе держмайно, яке є в України, стане доступним для суспільства. Виконайте цю обіцянку. Дайте нам адекватну суму для польоту. І ми готові летіти додому… Ми обрали вас для того, щоб щось змінити. Так доведіть нам, що ці зміни вже настали, і життя кожного українця для вас в пріоритеті», – підсумували українці у зверненні.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...