Українська армія отримає нові сучасні дрони

63
Фото: УП

Оснащення Збройних сил України поповниться турецькими дронами Bayraktar TB2. Про підписану угоду між “Укрспецекспорт”  та турецькою компанією Baykar Makina, щодо закупівлі, сьогодні повідомив Президент України Петро Порошенко

Ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня окрім вискотехнологічних характеристик також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей, – повідомив Глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що Угода між Державною компанією “Укрспецекспорт”, що входить до складу Державний концерн “Укроборонпром, та турецькою компанією Baykar Makina є частиною заходів із розширення військово-технічного співробітництва між Україною та Туреччиною. Та цілковито відповідає стратегічному курсу України до Альянсу – його стандартів та відкритого світового ринку озброєння, у який успішно інтегрується український оборонно-промисловий комплекс.

Підписанню угоди передували переговори Порошенка та Ердогана в Стамбулі, незадовго до вручення Україні Томосу.

Сучасне оснащення української армії є однією з пріоритетних задач Президента як Головнокомадувача ЗСУ.  Наприкінці 2017 року адміністрація Президента США Дональда Трампа ухвалила рішення про продаж Україні летальної зброї, у тому числі протитанкових ракетних комплексів Javelin. 1 березня Державний департамент США схвалив продаж Україні 210 протиракетних комплексів Javelin і 37 пускових установок до них.

загрузка...