Українські авіакомпанії призупиняють свою роботу в Ірані

109
Фото Укрінформ

Українські авіакомпанії тимчасово припиняють свою роботу в повітряному просторі Ірану. Про це сьогодні на брифінгу повідомив Прем’єра-міністр України Олексій Гончарук, передає Укрінформ.

“Звичайно, до з’ясування причин цієї трагедії ми прийняли рішення про припинення роботи українських авіакомпаній в авіаційному просторі Ірану. Як тільки причини будуть з’ясовані, рішення, звичайно, буде переглянуто”, – зазначає Гончарук.

У дописі на сторінці Прем’єра в телеграмі додають, що “польоти українських авіакомпаній в повітряному просторі Ірану заборонені з 9 січня 00:00 до з’ясування причин катастрофи”.

Нагадаємо, що сьогодні близько 4:30 за київським часом поблизу аеропорту ім. Імама Хомейні розбився боїнг 737 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”. На борту знаходилося 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Усі загинули.

Серед загиблих 11 українців (2 пасажири та 9 членів екіпажу). Окрім цього в літаку перебували громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини та Великобританії.

Іранські рятувальники знайшли «чорну скриньку», проте Іран не передасть її назад в Україну, передає CITYA.M., посилаючись на іранське інформаційне агентство Mehr.

У повідомленні також зазначають, що поки не ясно,  в яку із країн Іран надішле скриньку для аналізу даних.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...