Українські моряки відкидають усі звинувачення й наголошують, що кордонів не порушували

146
Фото: Google.com

Нагадаємо, сьогодні, 27 листопада, Київський районний суд окупованого Сімферополя почав заарештовувати українських моряків затриманих в Керченській протоці.

Командир буксиру «Яни Капу» Олег Мельничук під час розмови зі своїм адвокатом Едемом Семедляєвим наголосив, що він і його підлеглі винними себе не признають, адже ніяких кордонів, як повідомляє російська влада, не порушували. Також відомо, що до моряків застосували фізичну силу, проте серйозних побоїв вони не зазнали, пише «Українська правда».

«Стояли, чекали лоцмана, потім на нас напали. Нічийого кордону ми не порушували, винними себе не вважаємо», – передає слова Мельничука захисник.

Рукою Кремля через «суд» заарештовано на два місяці кількох українських моряків: Володимира Вармеза, Андрія Оприска, Віктора Беспальченко, Сергія Цибізова, Юрія Будзило.

Цибізов на суді себе винним теж не признав, розповів, що виконував вказівки начальства. Моряк сказав, що його не катували, проте тиснули психологічно, намагалися «вибити» необхідні показання.

Завтра судитимуть ще трьох затриманих.

Українська сторона визнала моряків військовополоненими й вимагає негайно відпустити хлопців. На бортах трьох захоплених РФ суден «Нікополь», «Бердянськ», «Яни Капу» знаходилося 24 моряки.

Читайте також: З’явилася перша інформація про стан поранених українських моряків

загрузка...
Загрузка...