Український політолог назвав людину, якій заважає одне з прізвищ у бюлетені

39

Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання Віктор Уколов оприлюднив власну точку зору з приводу спроби підкупу кандидата в народні депутати Юрія Тимошенка. Політолог вважає – це безпосередня справа рук нардепа Валерія Дубиля, який останнім часом вже декілька разів засвітився у створенні протизаконних схем, які могли б забезпечити Юлії Тимошенко більше голосів.

На мою думку політичну відповідальність за спробу підкупу Юрія Тимошенко несе Юлія Тимошенко, а її народний депутат Валерій Дубіль повинен понести кримінальну відповідальність за такі дії.

Не знаю чи Верховна Рада наважиться дати дозвіл на зняття недоторканності з Валерія Дубіля, але ця справа мала би розслідуватися і після виборів. Не можна так безкарно і безсоромно купувати кандидатів у президенти і голоси мільйонів виборців.

Тим більше це аморально, бо Дубіль для організації сітки для покупки голосів використовує російських політтехнологів під час війни з Росією.

З матеріалів слідства оприлюднених генпрокурором видно, що Юлія Володимирівна була повністю проінформована про спробу дати хабар та шантаж свого суперника. Підкуп Юрія Тимошенка міг відбуватися тільки в інтересах Юлії Тимошенко. Окрім неї більше нікого кандидат з рейтингом близько 1% не цікавить і нікому не загрожує.

Тому Юрій Тимошенко – не технічний кандидат.

Свою ідейність він довів сміливим і чесним вчинком – відмовою від хабаря за зняття з виборів, не зважаючи на те, що він небагата людина і ветеран війни.

Юрій Володимирович має повне право балотуватись. Зрештою, він отримав своє прізвище від народження, а очільниця Батьківщини – тільки після того, як вийшла заміж.

На мою думку обговорювати виконавця – Тараса Костанчука, не варто взагалі. Натомість значно більш важливий замовник – Юлія Володимирівна.

Останні опитування показують лише 3 місце Юлії Тимошенко, яка все більше втрачає шанси вийти до другого туру. Це викликає істеричні дії її штабу, де не можуть змиритися з програшем, що насувається. Однак саме хаотичні дії і призводять до помилок, що можуть перетворити Юлію Володимирівну на кандидата N5 у рейтингу симпатій виборців.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...