Урочистий парад, святковий концерт та виставка військової техніки: як в Запоріжжі відзначають День Незалежності – ФОТОРЕПОРТАЖ

797
Фото - Forpost
Сьогодні, 24 серпня, всі українці відзначають найголовніше свято нашої Держави – День Незалежності України. Мешканці Запоріжжя приєдналися до святкування 27-річниці незалежної неньки разом з усією країною. На головній площі міста “Фестивальній”, з нагоди військового параду та святкових привітань, зібралися сотні гостей. Forpost підготував для вас позитивний та патріотичний фоторепортаж.

З самого ранку перед Запорізькою облдержадміністрацією почалися підготування першої урочистої частини. Мешканці та гості міста побачили парад, в якому приймали участь військовослужбовці Нацгвардії, ВСУ, поліцейські та рятувальники. Завершився парад виступом військового духового оркестру.

Городян привітали представники місцевої влади, а з великого екрану українців вітав  Президент України Петро Порошенко. Також навпроти будівлі ОДА стояла військова техніка, яка користувалася попитом у дітей, а на площі знаходилися палатки з прикрасами та одягом ручної роботи.

Фото – Forpost

Читайте також: Під час святкування Дня Незалежності у Запоріжжі розіграють автомобіль

загрузка...