В Запоріжжі реконструюють вулицю, на якій зазнали шкоди десятки автомобілів

335
вулицю

Мова йде про вулицю Нагнибіди, яка знаходиться на третьому Південному мікрорайоні Комунарського району.

Під час оприлюднення звіту про підсумки роботи в 2017 році, голова Комунарської районної адміністрації Олександр Кузьмін пообіцяв, у 2018 році, провести ремонт значної площі внутрішньоквартальних доріг.  На це виділено 6,8 млн. грн. Також запевнив,що відбудеться реконструкція вулиці, яка нагадує сьогодні поле бойових дій.

Протягом попередніх років, мешканцям Запоріжжя регулярно обіцяли залатати ями, або навіть зробити середній ремонт дорожнього покриття. Показували навіть проекти. Та досі на вулиці Нагнибіди хіба що ситуативно засипали ями, які після першого дощу ставали ще глибшими.

Для мешканців 4 та 3-го Південного мікрорайонів вулиця Нагнибіди є дуже потрібною, адже нею можна проїхати на міст, який веде на “Космос” та зрізати зайвих 2 кілометри. По-іншому на “Космос” можна дістатися тільки через кільце, а це додаткова витрата часу та палива.

Сьогодні ця вулиця – суцільні ями, після дощу вони наповнюються водою, а тому проїхати там не можливо. Водії часто шкодять там колеса та диски своїх автомобілів, а таксисти навіть не хочуть чути прохань трохи зрізати відстань.

Зайнятися реконструкцією вулиці Нагнибіди та внутрішньоквартальних доріг Комунарського району обіцяють після проведення тендерних процедур.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...