В цьому році у Запоріжжі знищили вражаючу кількість графічної реклами наркотиків

63
Фото: zp.gov.ua

Поліцейські, активісти та робітники комунальних служб Запоріжжя тільки в цьому році знищили більше 400 графіті та майже тисячу квадратних метрів графічної реклами наркотиків, що “прикрашала” вулиці міста.

Як повідомили у прес-службі мерії, у Запоріжжі розроблено план заходів, спрямованих на профілактику правопорушень та підтримання публічної безпеки в обласному центрі. Контроль за їх виконанням здійснює спеціальна робоча група. Нещодавно відбулось засідання цієї групи, під час якого розглядались заходи, спрямовані на виявлення та знищення графічних зображень електронних адрес Інтернет-сайтів з розповсюдження наркотичних засобів.

Так, у Вознесенівському районі працівники КП «Запоріжремсервіс» на проспекті Соборному видалили графічні зображення з обох боків на ділянці від перехрестя з вул. Гагаріна до перехрестя з вул. Лермонтова. Також були знищені всі графіті на 10 будинках поряд з Алеєю троянд. Силами КП «Титан» видалено графіті з інсталяції «I LOVE Zр» та з об’єктів по вул. 12 квітня. Працівники КП «ЕЛУАШ» зафарбували графіті на Вознесенівському узвозі.

В цілому у 2018 році виявлено та ліквідовано:

  • близько 300 графічних зображень по Олександрівському району;
  • 82 графічних зображень по Вознесенівському району;
  • 57 графічних зображень по Заводському району.

Під керівництвом департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради у 2017 році було замальовано 3700 кв. м, а впродовж 2018 року – 994 кв. м графічних зображень сайтів з розповсюдження наркотичних засобів.

Активну участь у наданні допомоги з ліквідації написів, що містять інформацію з посиланням на сайти, які розповсюджують наркотичні засоби та психотропні речовини, беруть члени громадських формувань з охорони громадського порядку та жителі міста.

Окрім цього, працівники національної поліції в Запорізькій області спільно з представниками громадських організацій щотижнево замальовують зображення Інтернет-сайтів з розповсюдження наркотичних засобів та поширюють агітаційні листівки щодо здорового способу життя серед молоді.

Читайте також: Сепаратизм в одному із вишів Запоріжжя взяли під контроль ветерани АТО

загрузка...
Загрузка...