В ДБР застосували силу до учасниці Революції Гідності та народної депутатки: партія «ЄС» зробила заяву

306

Під час брифінгу першого заступника директора ДБР, колишнього адвоката Януковича у приміщенні ДБР невідомі особи у чорній уніформі виштовхали з приміщення і застосували силу проти активістки, народної депутатки 8-го скликання Тетяни Чорновол, а також народної депутатки 9-го скликання Марії Іонової.

Перший заступник Директора ДБР та представниця прес-служби не змогли дати відповідь журналістам – що це за особи застосували фізичну силу до учасників брифінгу. Про це повідомляється на Фейсбук сторінці партії «Європейська Солідарність».

Прес-служба партії оприлюднила заяву з приводу цих подій.

«Європейська Солідарність» висловлює рішучий протест системним порушенням Закону про статус народного депутата працівниками Державного бюро розслідувань. Сьогодні в ДБР невідомими особами було застосовано силу до учасниці Революції Гідності Тетяни Чорновол та народних депутатів України», – йдеться в заяві,

«В ДБР разом з адвокатом Януковича повертаються часи Януковича і методи епохи Януковича. Вимагаємо від в.о. Директора Державного бюро розслідувань Венедиктової, яка є доброю знайомою пана Бабікова, про що він сам розповів на брифінгу, негайних пояснень щодо неадекватних дій її підлеглих в керованій ній установі.

Також звертаємося до Національної поліції і МВС з вимогою негайно порушити кримінальне провадження та внести його до ЄРДР за фактами застосування сили до Чорновол та Іонової.

Ця ситуація вкотре підтверджує, що правоохоронна система України, яка, як доводять «плівки Труби», знаходиться під контролем Офісу президента, перетворюється на репресивний механізм для узурпації влади і встановлення в Україні авторитарного режиму», – заявляють в партії «Європейська Солідарність».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...