В Інтернеті все активніше почали переглядати ролик, де кандидат від “Слуги народу” розповідає про нацистське гасло “Слава Україні”

92
Скріншот з відео

З приводу доцільності, чи не доцільності про внесення змін до деяких законів України щодо вітання «Слава Україні! – Героям слава», висловився журналіст телеканалу 1+1, блогер, кандидат від «Слуги народу» у парламент по мажоритарному округу Олександр Дубінський.

Відео не нове (один-два роки тому). Однак так, як віднедавна пан Дубінський вирішив йти у владу, тож воно почало все більше «гуляти» Інтернетом. Він висловився з приводу гасла «Слава Україні», за його словами це можна прирівняти до нацизму. Риторика досить агресивна, з певною маніпуляцією та нецензурною лексикою журналіст намагався 2:20 хвилин донести до українців, чому на законодавчому рівні в Україні закріпили вітання, яке начебто, ділить народ.

Обережно! У відео присутня нецензурна лексика

Із собою говорити вийшло добре, а от своєму колезі Роману Скрипіну, він так й не міг роз’яснити свою позицію. Говорив щось про нетерпимість до будь-якого «инакомыслия», спробу розділити суспільство, про нетерпимість й т.і. До слова, всі ці доводи дуже схожі на ролики, які виходять на російських телеканалах, де розповідають про розп’ятих хлопчиків в трусиках.

загрузка...