В Кировоградской области при загадочных обстоятельствах пропал военный из Запорожья (ФОТО)

280

Александр Анатольевич Рыбалка из Запорожья пропал в Кропивницком  Кировоградской области. 30-летний мужчина поехал туда в отпуск.

Как сообщает в социальной сети волонтер Оксана Червоная, Александр служит по контракту. В Кропивницком остановился у своих знакомых.

“Рибалка Олександр Анатолійович, 24.11.1987 р.н., проживає в Запоріжжі, військовослужбовець за контрактом. Майже нікого не знає в нашому місті. Знаходився тут у відпустці, зупинився у своїх знайомих на вул.Короленка (р-н Новомиколаївка). Пішов з дому, де зупинився, 3 листопада. Додому не повернувся, декілька разів телефонував, сказав, що він не в порядку, не міг пояснити, де знаходиться. Телефон його постійно вимкнений. Заява до поліції написана, встановлено, що телефонував він з району Озерної Балки. Подивіться, раптом, хтось з вас бачив цю людину? Можливо, дійсно потрапив у біду, бо завжди можна відмахнутися та сказати “запив”, ” наркоман”, “загуляв”. Будемо вдячні за будь-яку інформацію “, – пишет Оксана.Если вам известна какая-либо информация о местонахождении пропавшего, просьба позвонить по номерам: 102 или 0660863693

загрузка...