В Мелітополь надійшла допомога від Фонду Порошенка

643

Партійці Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» передали набори першої необхідності для мешканців Мелітополя. Пакунки закуплені за кошти “Фонду Порошенка” – кожна коробка містить ліки, продукти та інформацію, як забезпечити себе від інфекції.

– На жаль, сьогодні багатьом українцям вкрай важко переживати карантин,  – розповідає керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов, – Влада не надає жодної допомоги своїм громадянам, тож це доводиться робити благодійникам. З часів спалаху пандемії ми прийняли вже дві вантажівки з пакунками першої необхідності від Фонду Петра Порошенка. Наші волонтери розвозять коробки малозабезпеченим мешканцям області, родинам військовослужбовців, людям з інвалідністю, людям похилого віку та багатодітним родинам. Допомога від Фонду та партії «Європейська Солідарність» надаватиметься і надалі –  розповів Олег Чернов.

Партійці «Європейської Солідарності» доставили пакунки волонтерці Ользі Леонтьєвій. Далі коробки відправляться до адресатів. Для того, щоб отримати допомогу мелітопольці залишали заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua., який був створений спеціально для взаємодії волонтерів та тих, хто потребує підтримки.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...