В мережі з’явився документ, який заперечує заяви Соболєва стосовно компанії “Агринол”

310
Соболєва
Нещодавно, з трибуни Верховної Ради народний депутат Сергій Соболєв зробив гучну заяву, чим поставив під сумнів якість мастил компанії “Агринол”.

Нагадаємо, мастила цієї компанії Міністерство Оборони використовує для військової техніки.

Депутат завив, що через неякісні мастила вийшли з ладу два десятки танків.  Інформацію, не розібравшись у ситуації, активно підхопили українські ЗМІ. Заява прозвучала, як і всі попередні, впевнено та безапеляційно. Поки вчора усі обговорювати тезу Сергія Соболєва, редакція Forpost  намагалася розібратися, що ж відбулося насправді. А сьогодні журналісти отримали документ, в якому зазначено – факт поломки танків дійсно був, з цього приводу вже провели ряд перевірок, результати яких зазначені у вище вказаному документі.

Якщо прочитати остаточний вердикт після проведення експертиз, то зрозуміло, що танки зламалися не через неякісні мастила, а через польовий знос. Це офіційні висновки експертів робочої групи, які розбирали зламані двигуни на базі Харківського конструкторського бюро машинобудування.

З документу зрозуміло, що мастила  компанії “Агринол” пройшли всі випробування в ДП Науково-дослідний інститут нафтопереробної і нафтохімічної промисловості “МАСМА”. Дослідження не виявили жодних проблем з якістю.

Варто також врахувати, що вік українських танків вже солідний, а тому реальна причина їх поломок може бути найрізноманітнішою. Також, варто зазначити, що при покупці мастил, оосбливо для потреб української армії, товар мусили відразу перевірити на якість.

Сьогодні депутат Сергій Соболєв продовжив тему і висловлював зовсім інші тези. З його доповіді зрозуміло, що він не докінця розібрався в ситуації. Вчора, чомусь, він вирішив сказати те, що сказав.

Хочеться вірити, що заяву нардеп зробив не навмисне, а через  брак достовірної інформації.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...