В області та Запоріжжі посилюють карантин

425
Фотоілюстрація

Попри те, що в Запорізькій області та Запоріжжі ситуація з поширенням коронавірусу стабільна, чиновники прийняли рішення посилити карантинні заходи.

Про це стало відомо сьогодні, 26 червня, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в області. Низка заходів, яку спрямують на боротьбу з коронавірусом, переважно стосується посилення контролю та зміни графіку роботи закладів харчувань.

Зазначено, що кафе, ресторани та розважальні заклади мають працювати до 22:00. Суб’єкти господарювання перевірятимуть на дотримання вимог адаптивного карантину: наявність медичних масок, дотримання дистанції, дезінфекція в громадських закладах харчування, на обєктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

Посилення заходів щодо проведення протиепідемічного розслідування, обстеження та контролю в осередках поширення гострої респіраторних хвороби, зокрема, стосовно нагляду за особами, які спілкувалися з хворими, роз’єднання контактних осіб.

За інформацією пресслужби Запорізької облдержадміністрації

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...