В одному з міст на Запоріжжі запланували грандіозне будівництво

70
У Бердянську на місці зруйнованого стадіону “Азовець” чиновники вирішили побудувати льодову арену або інший великий спортивний об’єкт. Про це повідомляє “ПроБердянськ”.

Під час позачергової 40-ї сесії Бердянської міської ради, що відбулася сьогодні, 15 лютого, депутати одностайно проголосували за передачу землі під стадіоном “Азовець” на баланс КП “Міський палац спорту”. Таким чином, зроблено перший крок в реалізації ідеї будівництва на місці зруйнованого стадіону міського льодового палацу або якогось іншого великого спортивного об’єкта.

“Практично в усіх регіонах країни є ідеї або проекти реконструкції старих або будівництва нових спортивних арен. Однак більшість з них так і залишаються ідеями. Причина в несвоєчасному оформленні земельних ділянок під цими спортивними аренами. Сьогодні процес відбору об’єктів реконструкції та будівництва в Запорізькій області для фінансування ще триває. Тому ми підтримали проект передачі землі на баланс міського палацу спорту дуже вчасно. Це дозволяє розраховувати на те, що вже в цьому році ідея створення в Бердянську льодового палацу або нового стадіону почне втілюватися в життя”, – заявили в міськраді.

Читайте також: Проезд в бердянских маршрутках подорожает на 50%

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...