В одному з міст Запоріжжя представників малого бізнесу звільнять від сплати єдиного податку

244
Фотоілюстрація

В Енергодарі представників малого бізнесу до кінця року планують звільнити від сплати єдиного податку. Про це повідомляють в пресслужбі Енергодарської міської ради.

Через карантин представники малого бізнесу зазнали значних втрат. Щоб підтримати місцевих підприємців, було підготовлено проект рішення щодо встановлення до кінця поточного року представникам бізнесу І та ІІ груп нульової ставки єдиного податку. Його буде винесено для затвердження на розгляд міської ради 29 травня.

Тобто  з 1 травня до 31 грудня 2020 року підприємців, які належать до зазначених категорій, звільнять від сплати єдиного податку.

Зазначається, що до І групи платників податку належать підприємці, які продають товари на ринках, провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню, не мають найманих працівників та обсяг річного доходу яких не перевищує 1 млн. грн.

До ІІ групи належать фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг населенню, в т.ч. побутових, у сфері ресторанного господарства, виробництва та продажу товарів, мають не більше 10 найманих працівників та річний дохід не більше 5 млн. грн.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...